Kamila + Mathieu | Sesja narzeczeńska pachnąca lawendą

Marzeniem Kamili była sesja narzeczeńska w polu lawendy. Kilka miesięcy dogrywaliśmy szczegóły, w międzyczasie pojawił się nawet temat Prowansji, ale z powodu braku czasu i urlopu wybraliśmy małą Prowansję pod … Krakowem 😀

Dzień przed planowaną sesją pogoda była straszna – burze, deszcz, zimno, brzydko, brak ładnego zachodu…Jednym słowem – nie wiedzieliśmy do końca jakie warunki będą na sesji. Jedyna pewność była taka, że plener musi się odbyć! Kamila i Mathieu specjalnie przylecieli tylko na ten dzień właśnie na zdjęcia. Ale jak widać szczęście im sprzyjało – pogoda była wspaniała, a nasza zaprzyjaźniona Kwiaciarnia Anna podarowała nam wianek na sesję, który z kolei my podarowaliśmy Kamili. Dodatkowo pogoda okazała się być idealna!

Początkowo sądziliśmy, że będzie nam ciężko zrobić romantyczny plener pośród pola lawendy, wśród…setek fotografujących się dzieci, psów, par młodych, narzeczeńskich i fotografów, którzy próbowali upolować kadry w takich warunkach. Nie ukrywamy, że pierwsze chwile nie należały do łatwych. Znalezienie chociażby fragmentu wolnej przestrzeni graniczyło z cudem. Ale wiecie  co nas zaskoczyło? Każdy, dosłownie każdy starał się nie wchodzić drugiej osobie w kadr. Pomimo licznych pozujących i fotografujących udało się nam zrobić plener, z którego jesteśmy dumni. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy spełnić marzenie Kamili i zrobić zdjęcia z lawendą w tle.

Fotografowanie Kamili i Mathieu było czystą przyjemnością – wspaniale pozowali, mnóstwo się przy tym śmiejąc, co tylko dodawało uroku zdjęciom. Początkowe skrępowanie tak wielką liczbą ludzi szybko poszło w zapomnienie i na zdjęciach możemy obserwować niesamowite uczucie. Jak dodacie do tego ciepły, letni wieczór i unoszącą się woń lawendy to będziecie wiedzieć czemu jest to jeden z naszych ulubionych plenerów.

Kamilo i Mathieu – niezwykle miło było spotkać się nam osobiście i porozmawiać o Waszych planach na ślub z lawendą w tle, który jak wiecie i nam jest bardzo bliski. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że sesja narzeczeńska w polu lawendy będzie Wam się podobać.

Zapraszamy do naszej polskiej Prowansji:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

 

PS Mamy dla Was mały bonus – popatrzcie jakie warunki mieliśmy na sesji 😉 Trochę tłoczno nam było, ale jak widać – wszyscy daliśmy radę 😀

47koniec

 

 

Reklamy

2 thoughts

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s